شرایط فروش میتسوبیشی اوتلندر PHEV رسما اعلام شد – دیجیاتو – آموزشکده فنی و حرفه ای

شرکت آرین موتور به عنوان نمایندگی رسمی محصولات میتسوبیشی در ایران رسما شرایط فروش محصول جدید خود یعنی اوتلندر PHEV را اعلام کرد
در بخش قوای محرکه این خودرو یک موتور 2 لیتری 4 سیلندر بنزینی نقش قوای محرکه درون سوز را ایفا می کند و دو موتور الکتریکی در محور جلو و عقب آن قرار گرفته است که توسط پک باتری 12 KWh لیتیوم یونی تغذیه می شود و یک کلاچ نیز وظیفه انتقال قدرت موتور درون سوز را دارد. به گونه ای که در حالت تمام برقی این خودرو می تواند بردی معادل 50 کیلومتر را بدون دخالت موتور بنزینی طی کند.

میتسوبیشی اوتلندر PHEV را باید اولین خودروی Plug-in هیبرید عرضه شده در کشور ما قلمداد کرد که قابلیت شارژ مستقیم باتری ها به وسیله اتصال به شارژر مخصوص را دارد. این شارژر همراه با خودرو عرضه خواهد شد.

بزودی تست درایو اولیه میتسوبیشی اوتلندر PHEV در ایران توسط دیجیاتو منتشر خواهد شد.

آزمایش فنی میتسوبیشی اوتلندر هیبریدی 2017

همچنین شرایط فروش اقساطی با تحویل کوتاه مدت نیز در نظر گرفته شده است و با نرخ سود تسهیلات 12 و 18 درصدی ارائه می شود و موعد تحویل آن فروردین 97 خواهد بود.

در هر صورت میتسوبیشی اوتلندر را باید پر فروش ترین خودروی Plug-in-hybrid دانست و این خودرو را در بیش از 48 کشور جهان عرضه می کند. به گونه ای که این خودرو از زمان رونمایی جهانی آن در سال 2013 تا سال 2015 بیش از 90 هزار دستگاه فروخته است. این SUV از محبوبیت بسیار خوبی در اروپا برخوردار است و به دلیل مصرف بسیار پایین سوخت (1.7 لیتر در یکصد کیلومتر) مورد استقبال واقع شده است.

بررسی میتسوبیشی اوتلندر PHEV در آستانه ورود به بازار ایران

شرکت آرین موتور به عنوان نمایندگی رسمی محصولات میتسوبیشی در ایران رسما شرایط فروش محصول جدید خود یعنی اوتلندر PHEV را اعلام کرد.

قیمت نهایی این SUV معادل 317 میلیون تومان اعلام شده است. خرید نقدی خودرو با تخفیف 9 میلیون تومانی 308 میلیون تومان خواهد بود و تحویل آن نیز فوری خواهد بود. همچنین این خودرو با دو تحویل 60 و 120 روز کاری نیز به فروش خواهد رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *