بررسی ویدیویی دیجیاتو: بازی Super Mario Odyssey – دیجیاتو + فردا؛ آغاز تردد زائران اربعین از مرز خسروی – آموزشکده فنی و حرفه ای

همین چند ماه پیش بود که نینتندو با The Legend of Zelda: Breath of the Wild مبهوت مان کرد و حالا انحصاری دیگری از راه رسیده که با ادامه دادن همان مسیر، به پدیده تازه نینتندو در سال 2017 و کنسول سوییچ تبدیل شده است

سوپر ماریو اُدیسه یکی از بهترین پلتفرمینگ های سال اخیر است و دوران خوش سوپر ماریو گلکسی و سوپر ماریو 64 را یادآور می شود. ماریو که تا 40 ساله شدنش زمان زیادی باقی نمانده، بعد از چند دهه تکامل هنوز هم می تواند غافلگیرکننده باشد و هنوز هم با نسخه های جدیدش، اهالی صنعت بازی را حیرت زده می کند. حتماً تا امروز از نمرات بسیار بالای سوپر ماریو اُدیسه با خبر شده اید، اگر دلیل این های و هوی را نمی دانید، به تماشای بررسی ویدیویی دیجیاتو از بازی بنشینید.

همین چند ماه پیش بود که نینتندو با The Legend of Zelda: Breath of the Wild مبهوت مان کرد و حالا انحصاری دیگری از راه رسیده که با ادامه دادن همان مسیر، به پدیده تازه نینتندو در سال 2017 و کنسول سوییچ تبدیل شده است. Super Mario Odyssey جدیدترین نسخه از ماریو های سه بعدی به حساب می آید که با تغییر و در عین حال حفظ بسیاری از المان های عناوین قبلی، به تکامل یافته ترین شکل خود رسیده است.

——————-
خبرگزاری ایسنا: فرهاد تجری نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه خبرگزاری مهر در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در خصوص مشکلات مرزی میان ایران و عراق در ایام اربعین حسینی اظهار کرد: به جهت عشق و علاقه مردم عزیزمان به فرهنگ حسینی و عاشورای حسینی در سال‌های اخیر شاهد حرکت خیل عظیمی از مردم به جهت زیارت حرم مطهر امام حسین (ع) در کربلا هستیم
نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی افزود: البته تا این لحظه یکسری مشکلات و تعلل‌هایی از سمت مسئولان عراقی شکل گرفته اما طی چند روز اخیر از سمت دستگاه‌های مختلف همچون وزارت امور خارجه، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این موانع مرتفع شده و انشاءالله از فردا شاهد رفت و آمد زائران محترم از مرز خسروی پس از وقفه‌ای چندین ساله خواهیم بود.

خبرگزاری ایسنا: فرهاد تجری نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه خبرگزاری مهر در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در خصوص مشکلات مرزی میان ایران و عراق در ایام اربعین حسینی اظهار کرد: به جهت عشق و علاقه مردم عزیزمان به فرهنگ حسینی و عاشورای حسینی در سال‌های اخیر شاهد حرکت خیل عظیمی از مردم به جهت زیارت حرم مطهر امام حسین (ع) در کربلا هستیم.
تجری با بیان اینکه امیدواریم این ظرفیت بتواند دسترسی خوبی را به زائران نیمه شمالی کشور بدهد، گفت: مرز خسروی آسانترین مرز برای تردد زواری است که از آن منطقه قصد عزیمت به کشورعراق و شرکت در مراسم پرشکوه اربعین را دارند.

وی ادامه داد: ما در مرزهای مشترک خود با کشور عراق تمهیدات لازم را برای تسهیل رفت و آمد زائران عزیز فراهم کرده‌ایم و مرز خسروی شهرستان قصرشیرین در استان کرمانشاه که تاکنون تعطیل بود، علی‌رغم داشتن زیرساخت‌های کامل و کافی و دسترسی‌ نزدیکتر به کشور عراق، متأسفانه تاکنون از آن بی‌بهره بوده‌ایم، اما با رایزنی‌های خوبی که با طرف عراقی انجام دادیم، بنا بر این بود که زائران را از ابتدای هفته جاری، از این مرز هدایت کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *