تحلیلگران می گویند تنها 18 درصد از مشتریان احتمالی اپل، به سراغ آیفون 8 خواهند رفت – دیجیاتو – آموزشکده فنی و حرفه ای

مراسم رونمایی فبلت پرچمدار گلکسی نوت 8 سامسونگ، دو روز پیش به خوبی هرچه تمام تر برگزار شد تا اینکه کمپانی کره ای، از قیمت 950 دلاری موبایل خود پرده برداشت

البته از آن جایی که آیفون 8 قرار است در قالب «محصولی پریمیوم» معرفی شود، به نظر می رسد چندان مهم نباشد که تنها یک پنجم مشتریان از تور هوایی کرمان آن استقبال می کنند و در واقع هدف اصلی همین بوده است. با این همه، سرمایه گذاران انتظار دارند فروش آیفون 8، بین 30 الی 35 درصد فروش کلی آیفون ها را شامل شود و در این صورت، تمایل 18 درصد از مخاطبان می تواند دردسرساز باشد.

تحلیلگران حالا باور دارند که اکثر مشتریان اپل، به سراغ آیفون 8 نخواهند رفت و آیفون 7 اس و 7 اس پلاس را به محصول سالگرد ده سالگی آیفون ترجیح خواهند داد. به گفته مارک موسکاویتز، تور ارمنستان تحلیلگر موسسه Barclays، تنها 18 درصد از خریداران احتمالی آیفون به پرداخت هزینه 1000 دلاری تمایل نشان می دهند.

قیمت گذاری نوت 8، می تواند به صورت آزمایشی نشان دهد که طی ماه آتی میلادی و هنگام معرفی آیفون 8 اپل، باید منتظر چه بازخوردی از سوی کاربران باشیم. این موبایل مورد انتظار، بنابر شایعات قیمتی معادل 999 دلار خواهد داشت و به احتمال فراوان و به رسم همیشگی اپل، مدل هایی که از حافظه داخلی تور کیش ارزان بیشتری بهره مند خواهند بود با قیمت بالاتر و شاید نزدیک به 1200 دلار فروخته خواهند شد.

مراسم رونمایی فبلت پرچمدار گلکسی نوت 8 سامسونگ، دو روز پیش به خوبی هرچه تمام تر برگزار شد تا اینکه کمپانی کره ای، از قیمت 950 دلاری موبایل خود پرده برداشت. شکی نیست که با وجود پیشرفت های تکنولوژیکی دستگاه و قابلیت های گوناگونی که در آن جای گرفته است، گلکسی نوت 8 ارزش چنین قیمتی را دارد، اما باز هم هضم تور قشم لحظه آخری برچسب قیمت نزدیک به هزار دلاری، برای بسیاری از کاربران سخت است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *