اولیمپوس دوربین بدون آینه E-M10 Mark III را با پشتیبانی از ویدیوهای 4k معرفی کرد – دیجیاتو – آموزشکده فنی و حرفه ای

سری دوربین های میان رده و بدون آینده E-M10 کمپانی اولیمپوس از محبوبیت نسبتاً مناسبی در میان کاربران عادی و نیمه حرفه ای برخوردار هستند

همانند موبایل تور هوایی یزد های هوشمند، دوربین های عکاسی و فیلمبرداری نیز نسل به نسل به سمت کوچک تر و سبک تر شدن پیش می روند. اما E-M10 Mark III به هیچ وجه از این قاعده پیروی نکرده است، چرا که هم از لحاظ ابعاد و هم وزن شاهد بزرگ تر شدن اعداد نسبت به نسخه قبلی هستیم.

سنسور کراپ به کار رفته E-M10 Mark III شاید نتواند با سنسورهای فول فریم مدل های گران قیمت تر رقابت کند، اما به لطف پردازنده جدید و برخی بهینه سازی های دیگر تور اصفهان هوایی شاهد کیفیتی بسیار بهتر چه در زمینه عکاسی و چه در زمینه فیلمبرداری هستیم.

البته کمی سنگین بودن در عالم عکاسی حرفه ای چندان هم بد نیست، چرا که پایداری دوربین در دست را برای ثبت تصاویر بدون لرزش افزایش می دهد. ضمن این که این محصول وارث تمام ویژگی تور کیش نوروز 97 های ارزشمند نسل قبل خود از جمله پایدارساز تصویر ۵ محوره، نمایشگر متحرک و منظره یاب با وضوح ۲.۳۶ میلیون نقطه است.

سری دوربین های میان رده و بدون آینده E-M10 کمپانی اولیمپوس از محبوبیت نسبتاً مناسبی در میان کاربران عادی و نیمه حرفه ای برخوردار هستند. به همین مناسبت این شرکت ژاپنی اقدام به معرفی نسخه جدیدی از این دوربین ها با نام E-M10 Mark III کرده است. مهمترین ویژگی این محصول جدید امکان بلیط هواپیما ثبت ویدیوهای 4K است.

دوربین جدید بدون آینده اولیمپوس از اواخر ماه سپتامبر (مهر ماه) با قیمت ۶۴۹ دلار برای بدنه راهی بازار خواهد شد.

این دوربین قابلیت تصویر برداری تمام اچ دی در تور خارجی نرخ فریم ۱۲۰ را دارد

علاوه بر این ها، حالا E-M10 Mark III می تواند ویدیوهای تمام اچ دی را با نرخ فریم ۱۲۰ به ثبت برساند. این رقم در مورد ویدیوهای 4K به ۶۰ فریم کاهش می یابد که عددی کاملاً قابل قبول است. این افزایش کارایی به لطف بهره مندی دوربین مورد بحث از پردازنده TruePic VIII به عنوان جدیدترین پردازنده ساخت اولیمپوس میسر شده. ضمن این که سامانه فوکوس خودکار این دوربین نیز حالا از ۱۲۱ نقطه پشتیبانی تور اصفهان نوروز 97 می کند. این عدد در Mark II برابر با ۸۱ نقطه بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *