دوناروما: چشمم فقط میلان را می‌بیند + شرکت مخابرات: اینترنت نامحدود ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه اصلاح می شود – دیجیاتو – آموزشکده فنی و حرفه ای

ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، در تابستان خبرهای زیادی درباره جدایی او از میلان به گوش رسید اما در نهایت این سنگربان جوان تصمیم گرفت که قرارداد خود را با روسونری تمدید کند
ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، در تابستان خبرهای زیادی درباره جدایی او از میلان به گوش رسید اما در نهایت این سنگربان جوان تصمیم گرفت که قرارداد خود را با روسونری تمدید کند.
او در ادامه سخنان خود به ستایش از بوفون پرداخت نمایندگی اپل و گفت‌: بوفون الگوی دوران کودکی من است و علاقه بسیار زیادی به او دارم. بوفون در تیم‌ ‌ملی کمک زیادی به من می‌کند و البته باید بگویم که به نویر هم علاقه زیادی دارم. او یک الهام‌گر برای من است.

دوناروما گفت‌: راهی پاری ‌سن‌ ژرمن یا رئال بشوم؟ چشم من تنها میلان را می‌بیند و اصلا به دنبال جدایی از تیم محبوبم نیستم. می‌خواهم در میلان پیشرفت کنم و روز به روز بهتر شوم. در رسانه‌ها خبرهای تیک بان زیادی می‌شنوم اما توجه نمی‌کنم و آرامش خود را حفظ می‌کنم.

با وجود این که خبرهای زیادی درباره جدایی دوناروما از میلان در آینده ای نزدیک به گوش می‌رسد اما او چنین چیزی را رد کرد.

——————-

بسیاری از کاربران اینترنت در کشور از سرویس های اینترنت قدیمی 128 کیلوبیت بر ثانیه استفاده می کنند که با وجود نامحدود بودن حجم استفاده (که البته برخلاف خرید بلیط هواپیما تعریف، سقف دانلود مشخص دارد) کیفیت نامناسبی داشته و موجب اعتراض مصرف کنندگان شده است
بسیاری از کاربران اینترنت در کشور از سرویس های اینترنت قدیمی 128 کیلوبیت بر ثانیه استفاده می کنند که با وجود نامحدود بودن حجم استفاده (که البته برخلاف تعریف، سقف دانلود مشخص دارد) کیفیت نامناسبی داشته و موجب اعتراض مصرف کنندگان شده است.

با پایان اقدامات مربوط به اتصال به Ixp (مرکز تبادل تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ ترافیک) تا پایان سال مشترکان از نظر کیفیت تجربه متفاوتی را در اینترنت مخابرات احساس خواهند کرد و کیفیت سرویس بسیار خوب خواهد شد.

گفتنی است مراکز تبادل داده، نقاط کانونی شبکه های مبتنی بر فناوری اطلاعات هستند که فاصله بین تولیدکنندگان محتوا و مصرف کنندگان آن را کاهش می دهند.

«رسول سرائیان» مدیر عامل شرکت مخابرات ایران آموزشگاه تعمیرات موبایل نیز در پاسخ به انتقادات کاربران، ضمن وعده تحول کیفیت اینترنت مخابرات تا پایان سال، عنوان کرد نارضایتی های کاربران دلایل متفاوتی داشته که باید به هرکدام به صورت جداگانه پرداخته شود. وی همچنین درباره کیفیت خدمات اینترنت افزود:

بخش بیشتری از نارضایتی ها مربوط به سرویس های قدیمی اینترنت نامحدود سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه است که برنامه اصلاح این سرویس ها در بلیط هواپیمایی دستور کار قرار دارد؛ برای این منظور به طور روزانه شاخص های کیفی سرویس را رصد می کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *